Меню

Меню

понеділок, 12 жовтня 2015 р.

Cувальдний чи циліндровий замок ?


Привіт народ .
сьогодні хочу зробити коротку замітку про замки і ключі різних типів , конкретно сувальдні і DIN (євро циліндр) .
Часто люди заходять і кажуть хочу замок на сейфовий ключ . Смайлик «smile» ....
.. скажу вам , замок на сейфовий ключ є тільки в сейфі і окремо від сейфів такі замки як правило в продаж не потрапляють, особливо якощо це "серйозний" замок.
Замки які в народі називають "сейфовими" правильно називати сувальдними, а сейфові замки це окрема гілка їх розвитку .
І далі по суті . побутує легенда що сувальдні замки важче відкрити відмичкою, або навіть неможливо, Насправді ,сувальдні замки це далеко не панацея безпеки , навіть більше це швидше приманка для злодіїв бо якщо замок сумнівної якості (дешевий) , то його можна тихенько за "мінутку" відчинити , обчистити "хату" і вийти і зачинити за собою . Чому ? Та тому що дешевий замок виконани з такими "кінськими" зазорами, що про якусь точну секретність навіть неможе бути мови .

Про DIN циліндри . Знову ж таки ходить легенда про те що ціліндр прсто ламають і далі викруткою відкривають замок .
Так частково це правда, тому що ,циліндр фізично насправді вразливе місце в замку . Але ж людині на то і даний розум, щоб думати і логічно, що вразливе місце треба захищати . тобто , якщо ставите циліндровий замок циліндр, то треба ставити хоча би "броне накладку" . До того ж багато сучасних високо секретних циліндрів є посиленими стальними вставками від перелому .
Із захистом від вандального зламу розібрались. А от по кількості кодових комбінацій циліндрові механізми по за конукуренцією. Для прикладу Mul-T-Lock Ckassic кількість комбінацій стартує з 3,2млн і це лише базовий високобезпечний циліндр.
У підсумку скажу вам так що нема якогось явного лідера по безпеці у кожного є свої плюси і слабкості . І бажано ставити в двері 2 різнотипних замочки , але це зовсім не означає що поставивши 2 дешевих замки ви якось піднімете безпеку входу , одбидва замки мусять бути високосекретними .
P.S. Прихована реклама плівки Vinorit

Немає коментарів:

Дописати коментар