Меню

Меню

понеділок, 31 серпня 2015 р.

Яка ціна вашого спокою?

привіт  .
Ну от що я можу  сказати , тільки я сьогодні вийшов перший день, на роботу , після відпустки і  мої колеги ділились  враженнями про те як минули ті два тижні, поки я грівся на сонечку .
Грабують , грабують квартири по чорному і дуже  нахабно .
За останні ці два тижні, 4ро клієнтів до нас  звернулось із тою проблемою  що їх пограбували. Просто відчинили замки ,або зламали серцевину замки ,у всіх випадках російські і китайські замки чи серцевини без броненакладок .
На запитання, а чому превентивно не подбали про надійні замки , відповідь ,або подумали, що таке трапитися з будь ким лише не зі мною бо в мене і так, красти нема чого, або що металевої  дверки буде достатньо.
В останньому випадку пограбували квартиру  людей котрі їздять на заробітки за кордон . Так от мало того, що перекинули в квартирі все догори дригом ,так ще й порізали , вивернувши навиворіт, всі мякі меблі і подушки .
То я  хочу вас запитати , шановні читачі мої для чого всі ці колосальні матеріально-моральні збитки, а далі сивина і проблеми зі здоровям, ви ж знаєте правдиве життєве прислівя . "всі хвороби від нервів і лише сифіліс від задоволення"  !!!
Тож подумайте скільки коштують ваші нерви , здоровя і спокій !!!.
Я певен що ціна виявится непомірно вищою, за вартість комплекту добротних високосекретних замків ...

Немає коментарів:

Дописати коментар