Меню

Меню

пʼятниця, 28 листопада 2014 р.

І ще один японець у Львові

Щойно приїхали від клієнта , помили руки і я сів за ноутбук поділитись з вами ще однією новиною.
Ми, Локсмайстри, дуже радієм із того, що ми -українці, починаємо розуміти те, що ми не є настільки багатими , щоби купувати дешеві речі . Особливо  радіємо за власників бізнесу, малого чи великого - немає значення . Адже краще придбати один раз хорошу річ, котра прослужить безвідмовно багато років , ніж декілька разів купувати неякісні дешевки, що в підсумку виявиться ще й дорожче . А  бізнес,
всім відомо, прибутковий тоді ,коли він економний .
Так от , після гіркого досвіду купівлі "китайських" noname дотягувачів , до нас звернулась директор магазину взуття WelFare що на проспекті Свободи ,23 і попросила поставити їй якісний дотягувач, бо вже несила терпіти,як гупають двері . Приїхавши на місце, ми виявили, що дотягувач не просто вийшов з ладу , але і весь час працював неправильно і внаслідок чого "розбив" дверну фурнітуру . Наслідком цього є додаткові витрати ще й на купівлю і встановлення нової фурнітури в майбутньому.
Ми встановили на ці двері японський дотягувач Ryobi d-1554 . Тепер двері зачинаються самостійно, не спричиняючи дискомфорту для клієнтів магазину , і, плавно працюючи , дотягувач не розбиває далі двері .

Немає коментарів:

Дописати коментар